16
Nacházíte se na: Úvodní strana » Záhrada » Altány

Záhrada » Altány

Záhradné altány priamo zvádza k založeniu záhradnej slávnosti alebo k letnému grilovanie. Ak si niekto nemôže dovoliť na svoju záhradu pergolu, či už z dôvodu finančného alebo nevhodného miesta, sú záhradné altány zaujímavou alternatívou.
Každý záhradný altánok je opatrený povrchovou textílií z polyesteru alebo polyetylénu. Tkaniny z polyesteru vynikajú svojou stálofarebnosťou, nízkou savosťou (rýchlo schne) a nemačkavosť. Vybrať si tak môžete z pestrej škály farieb. K určitým druhom altánov si môžete kúpiť aj plachtu z PE, na ktorej bočniciach výrobcovia zakomponovali priehľadné okienko. Takéto bočnice sú vhodné k altán párty stanom.
Dôležitou požiadavkou na záhradný altánok je bezpochyby pevnosť jeho konštrukcie. Určite každého napadne, že by taký altánok mal odolať minimálne vetra o priemernej sile, dážď a hlavne chrániť pred slniečkom. O povrchových materiáloch sme sa zmieňovali vyššie a vzhľadom k jeho zloženiu je jasné, že úlohu poskytnutie tieňa a prístrešku pred dažďom spĺňajú, avšak musíme počítať s tým, že záhradné altány sú primárne určené ako ochrana proti slnku! Záhradný altánok nie je dáždnik! Čo sa týka konštrukciou, naskytuje sa tu niekoľko možností. Buď si môžete zaobstarať jednoduchý altánok s 5-tich vrstvovým kartónovými tyčami alebo altánok s tyčami z hliníka a ocele alebo altánok sa zložitejšie kovovou konštrukciou. Nie sú ani výnimkou záhradné altánky s celodrevenou konštrukciou, ale drevo je potreba vhodne ošetrovať. Všeobecne platí, čím vyššia kvalita a pevnosť konštrukcie, tým vyššia cena.
Zoznámte sa s našou ponukou záhradných altánov a záhradných párty stanov. Vzhľadom k rozličným požiadavkám každého z nás, veríme, že si tu vyberie naozaj každý. V ponuke tiež nájdete rolovacie markízy na prichytenie ku stene.

Skoč na navigaci


Počet produktů: 6 | Počet stránek 1


ALTÁN PARTY WHITE
35,- €

1 054,41 Sk
Záhradný stan Party Green
37,- €

1 114,66 Sk
Záhradný stan Party Delux
120,- €

3 615,12 SkZPĚTNÝ HOVOR
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:

AKČNÍ NABÍDKA
vak na záhradný odpad 70x70x70

vak na záhradný odpad 70x70x70Cena: 11,- €
331,39 Sk
WS sedátko Eisl BAMBUS EDBA02

WS sedátko Eisl BAMBUS EDBA02Cena: 21,- €
632,65 Sk
Kúpeľňový radiátor Rett RADRET507035

Kúpeľňový radiátor Rett RADRET507035Cena: 262,- €
7 893,01 Sk