16
Nacházíte se na: Úvodní strana » Záhrada » Altány

Záhrada » Altány

Záhradné altány priamo zvádza k založeniu záhradnej slávnosti alebo k letnému grilovanie. Ak si niekto nemôže dovoliť na svoju záhradu pergolu, či už z dôvodu finančného alebo nevhodného miesta, sú záhradné altány zaujímavou alternatívou.
Každý záhradný altánok je opatrený povrchovou textílií z polyesteru alebo polyetylénu. Tkaniny z polyesteru vynikajú svojou stálofarebnosťou, nízkou savosťou (rýchlo schne) a nemačkavosť. Vybrať si tak môžete z pestrej škály farieb. K určitým druhom altánov si môžete kúpiť aj plachtu z PE, na ktorej bočniciach výrobcovia zakomponovali priehľadné okienko. Takéto bočnice sú vhodné k altán párty stanom.
Dôležitou požiadavkou na záhradný altánok je bezpochyby pevnosť jeho konštrukcie. Určite každého napadne, že by taký altánok mal odolať minimálne vetra o priemernej sile, dážď a hlavne chrániť pred slniečkom. O povrchových materiáloch sme sa zmieňovali vyššie a vzhľadom k jeho zloženiu je jasné, že úlohu poskytnutie tieňa a prístrešku pred dažďom spĺňajú, avšak musíme počítať s tým, že záhradné altány sú primárne určené ako ochrana proti slnku! Záhradný altánok nie je dáždnik! Čo sa týka konštrukciou, naskytuje sa tu niekoľko možností. Buď si môžete zaobstarať jednoduchý altánok s 5-tich vrstvovým kartónovými tyčami alebo altánok s tyčami z hliníka a ocele alebo altánok sa zložitejšie kovovou konštrukciou. Nie sú ani výnimkou záhradné altánky s celodrevenou konštrukciou, ale drevo je potreba vhodne ošetrovať. Všeobecne platí, čím vyššia kvalita a pevnosť konštrukcie, tým vyššia cena.
Zoznámte sa s našou ponukou záhradných altánov a záhradných párty stanov. Vzhľadom k rozličným požiadavkám každého z nás, veríme, že si tu vyberie naozaj každý. V ponuke tiež nájdete rolovacie markízy na prichytenie ku stene.

Skoč na navigaci


Počet produktů: 6 | Počet stránek 1


ALTÁN PARTY WHITE
35.00 €ZPĚTNÝ HOVOR
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:

AKČNÍ NABÍDKA
Skrinka pod umývadlo KOLO Rekord 50 cm biela s hranatým umývadlom 89391

Skrinka pod umývadlo KOLO Rekord 50 cm biela s hranatým umývadlom 89391

Zvýhodněná cena bílého provedení s pravým otvíráním, pouze do vyprodání zásob. SKLADEM.

Cena: 157,- €
4 729,78 Sk
Sprchový set + termostatická batéria

Sprchový set + termostatická batériaCena: 158,- €
4 759,91 Sk