16
Nacházíte se na: Úvodní strana » Bazény a vírivky

Bazény a vírivky

Predtým bolo vlastníctvo bazéna na záhrade považované za naprostý luxus, dnes si ho však môže dovoliť každý. V našej ponuke sú cenovo veľmi atraktívne bazény s kartušovou alebo pieskovou filtráciou rôznych objemov a veľkostí. Aj pre vás vyberieme ten vhodný. Strace si ujasniť niekoľko základných parametrov, zvážiť možnosť umiestnenia a po tej nás kontaktovať - ponuku na mieru vám spracujeme úplne zadarmo.
 
K bazénom samozrejme patrí celá rada vybavenie, ktoré u nás nakúpite lacnejšie ako v kamenných obchodoch. Máme široký sortiment filtračných systémov a náhradných náplní, bazénových schodíkov a podložiek.
 
Pre dosiahnutie dokonale čistej vode v záhradnom bazéne je potrebné pravidelne používať vhodnú chémiu. Okrem klasických chlórových tabliet umiestnených vo skimmeru máme celý rad prípravkov na prečistenie vody (vločkovača) alebo jej odřasení.
 
Pre zazimovanie bazéna je vhodné vždy vypustiť časť vody, použiť špeciálny zazimovací prípravok a prikryť bazén plachtou, ktorá ho ochráni pred účinkami mrazu. Aj tieto pomôcky nájdete v sekcii bazénov.
 
Ak nechcete bazén a rozhodli ste sa pre masážne výrivka, ste tiež na správnom mieste. V ponuke máme šestnásť druhov luxusných vonkajších výřivek, ktoré uspokoja aj tie najnáročnejšie požiadavky.
 
Pre deti máme pripravené vodné lopty, hojdačky, bránky a ďalšie veci, ktoré im pobyt v bazéne zatraktívni a vám umožní na chvíľu si odpočinúť - treba na fleecové lehátku značky ZIP s motívmi znamení zverokruhu.


Vyberte podkategorii:
ZPĚTNÝ HOVOR
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:

AKČNÍ NABÍDKA


Cena: 99,- €
2 982,47 Sk
Kúpeľňový radiátor Rett RADRET5070

Kúpeľňový radiátor Rett RADRET5070Cena: 300,- €
9 037,80 Sk
travní směs HOBBY park 10 kg

travní směs HOBBY park 10 kgCena: 52,- €
1 566,55 Sk