16
Nacházíte se na: Úvodní strana » Pre deti » Detské koberce

Pre deti » Detské koberce

Preč sú doby kedy našim interiérom vládli holé parkety alebo laminátové podlahy. Tento trend pomaly mizne a do našich interiéru sa pomaly navracia koberca. Koberec ako taký miestnosť zútulnia, zlepšia akustické vlastnosti v byte a do istej miery aj odhluční. Nespornou výhodou je tepelná izolácia podlahy, na rozdiel od studených parkiet či laminátových podláh. Moderné koberce sa vyrábajú prírodné alebo syntetické, pričom tie syntetické sa vyznačujú predovšetkým nižšou cenou a ľahšie údržbou. Všeobecne sa dá povedať, že strihaný vlas je ľahšie na údržbu ako kobercová slučka. Moderné koberce sa vyrábajú vďaka novým technológiám tiež s antistatickými vlastnosťami. tzn. že nepriťahujú toľko prach a ich údržba je jednoduchšia.
Z praktického dôvodu sa koberce obstarávajú najčastejšie do detských izieb, pretože malé deti trávia najviac času na zemi. Hra sa stáva na teplom koberci ďaleko príjemnejší než na studené laminátovej podlahe. Do detských izieb volíme koberce radšej s nižším vlasom, kvôli prípadným nehodám a ich následnému čistenie. Nečistoty na detských kobercoch s nižším vlasom sa odstraňujú ďaleko ľahšie než z kobercov s vysokým vlasom, ktoré skôr volíme ako dizajnové do obývacích izieb a spální, kde príliš časté zašpinenie nehrozí.
Detské koberce sa vyrábajú v krásnych detských motívoch. Pre dievčatká sú žiadané predovšetkým detské koberce s motívom mačičky Hello Kitty alebo obrázky princezien a víl. Chlapčekovia uvítajú vo svojom kráľovstve predovšetkým koberca sa znázornením ciest alebo ich obľúbeného hrdinu Bleska McQueena či Spidermana. Na výber z detských kobercov pre dievčatá a chlapcov je toho naozaj veľa. Vyberať tak môžete detské koberce rôznych rozmerov a farieb.
Výberom detského koberca urobíte radosť svojim deťom aj ich kamarátom, ktorí si môžu zahrať na koberci spoločne treba Človeče nehnevaj sa.

Skoč na navigaci


Počet produktů: 61 | Počet stránek 3
Strana: 1 | 2 | 3Počet produktů: 61 | Počet stránek 3
Strana: 1 | 2 | 3


ZPĚTNÝ HOVOR
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:

AKČNÍ NABÍDKA