16

Nábytok » Bytové doplnky » Feng Shui dekoracie

Feng-šuej (feng shui) - doslova "vietor a voda") je tradičné čínske učenie, ktoré sa zaoberá vzťahom človeka a jeho životného priestoru v čase. Pokúša sa nastoliť harmóniu v priestore a umožniť nerušené plynutie energie čchi. Takým priestorom môže byť napríklad byt, dom, pracovisko, záhrada alebo mesto.
Feng-šuej má dve hlavné školy: školu formy a školu kompasu. Pracuje okrem iného s polaritou jinu a jangu as tzv piatich elementy (voda, zem, drevo, oheň, kov) a snaží sa medzi nimi nastoliť harmóniu prostredníctvom farieb, tvarov, materiálov, vôní i zvuku. Jedným z pilierov tejto náuky je aj čínska astrológia. V mnohých ohľadoch sa podobá indickému systému Vastu Sastre.

 

Feng Shui Maľba: Ručne maľované, originálne, umenie Feng Shui. Feng Shui Maľba je využité k harmónii a šťastiu využitím univerzálnej životnú energiu "Chi", alebo "Dračie Cosmic dych". Feng Shui obraz je používaný na prilákanie pozitívne energie čchi, ktoré vám prinesie bohatstvo, zdravie a šťastie. Tato starodávna veda vznikala v Číne viac ako pred 3500 rokmi ako spôsob, ako využiť pozitívnu energiu a chráni proti negatívnu energiu. Feng Shui obraz prinesie úspech do vášho domova a kancelárie. Naše Feng Shui obrazy sú jedinečné umenie Feng Shui, ručne maľované čínskymi umelcami.

 


Vyberte podkategorii:
ZPĚTNÝ HOVOR
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:

AKČNÍ NABÍDKA
Skrinka pod umývadlo KOLO Rekord 50 cm biela s hranatým umývadlom 89391

Skrinka pod umývadlo KOLO Rekord 50 cm biela s hranatým umývadlom 89391

Zvýhodněná cena bílého provedení s pravým otvíráním, pouze do vyprodání zásob. SKLADEM.

Cena: 157,- €
4 729,78 Sk
Aidol HK-Lasur - 5 l 

Aidol HK-Lasur - 5 l Cena: 59,- €
1 777,43 Sk
Osobná váha SOLAR SENSE Soehnle 63308

Osobná váha SOLAR SENSE Soehnle 63308Cena: 46,- €
1 385,80 Sk