16

K-Othrine 25 SC - 50 ml 

Fotogalerie: K-Othrine 25 SC - 50 ml 
Výrobca/Dovozca AgroBio Opava
Dostupnost 2 dni
Kód produktu AGR0036
Kategorie Postreky proti škodcom rastlín- insekticidy
Záruka 2 roky
ks
11.00 €
Objednávka po telefonu: 02/ 21028860


Specifikace
AgroBio Opava | K-Othrine 25 SC - 50 ml 

Prípravok K-OTHRINE sa nedá objednať. Bola ukončená jeho výroba. Ako náhrada je produkt ATAK - DeltaCaps 50ml ten obsahuje rovnakú účinnú látku a tento produkt Vám bude dodaný. Odkaz na produkt tu.

 

Stabilizovaná vodné suspenzie insekticidního prípravku pre použitie určeného na ničenie škodlivého a obtiažneho hmyzu. Je použiteľný v bytoch, obchodoch, zdravotníckych zariadeniach, potravinárskych prevádzkach a výrobniach, ako aj v objektoch živočíšnej výroby a pod
Účinná látka-Obsah: deltametrín 25 g / l.
Spôsob účinnosti: Pôsobí ako kontaktný insekticíd vo veľmi krátkej dobe a má dlhú reziduálnu účinnosť (v závislosti na ošetrenom druhu povrchu a použitej koncentrácii) 3 aj viac mesiacov. Účinná látka sa neodparuje, je odolná voči pôsobeniu svetla a tepla, je bez zápachu a nezanecháva viditeľné stopy na ošetrených plochách a nepôsobí korozívne. Má dobrý vypudzovacia účinok na hmyz.
Spektrum účinnosti: Ničí dospelé jedince a ďalšie pohyblivá štádia hmyzu. Používa sa na ničenie rusov domových, švábov obyčajných, cvrčkov domácich, pisivek, ploštíc domácich, vos, múch, mravcov, rôznych škodlivých chrobákov, molí, vijačiek, komárov, bĺch aj švehiel. Zmiešaním prípravku s vodou a po dôkladnom zamiešaní vzniká suspenzia, ktorá sa aplikuje pomocou ručných alebo motorových postrekovačov. Nádobu s prípravkom dôkladne pretrepte, aby ste homogenizovali jej obsah. Odmerané množstvo prípravku vlejte do nádrže aplikačného prístroja, vopred naplneného cca 2 / 3 vypočítaného množstva vody. Za stáleho miešania doplňte nádrž na celkový objem a môžeme vykonať aplikáciu. Počas aplikácie musí byť zabezpečené miešanie postrekovej suspenzie.
Dávkovanie: Na ošetrenie nasiakavých povrchov (stien, dreva, betónu apod) sa používa 5 ml přípravku/995 ml vody a aplikuje sa v dávke 1 liter suspenzie na cca 10 m2 ošetrovaného povrchu. Na ošetrenie nesavých povrchov (obkladačky, gumové alebo PVC podlahoviny, lakované steny, plechy, sklo a podobne) sa používa 10 ml přípravku/990 ml vody a aplikuje sa v dávke 1liter suspenzie na cca 20 m2 ošetrovaného povrchu.


Technická specifikace

ZPĚTNÝ HOVOR
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:

AKČNÍ NABÍDKA