16
Nacházíte se na: Úvodní strana » Nábytok » Komody a botníky

Nábytok » Komody a botníky

 

Je tak nenápadný a pritom nám poskytuje slonie službu. Môžeme ho dať do každej miestnosti, bude sa tam skvele vynímať a slúžiť k určenému účelu. O kom alebo o čom je reč? O praktickom kusu nábytku s mnohonásobným využitím, ktorému hovoríme komoda. Ak sa stále rozmýšľate, či zadovážiť či nekúpiť, naša odpoveď znie jednoznačne áno.
Komoda snáď ako jediný kus nábytku nejvšestranější využitie. Nájdeme ju v predsieňach, kuchyniach, spálňach či obývacích izbách. Je praktická ako z hľadiska využitia úložného priestoru, kam môžeme uložiť najrôznejšie drobnosti, tak z hľadiska estetického. Komoda Vám s úspechom nahradí policu pre dekorácie, kvety, ale aj miesto pre najrôznejšie elektroniku. Či ju využijete napríklad ako nočný stolík, bielizník či peřináč záleží len na Vás. Na uloženie topánok si však príliš nehodí, odporúčame vyklápacie botníky k tomu účelu určené.
Komody sa vyrába najčastejšie z lamina - výhoda je variabilita farebného prevedenia, z masívu, ale aj z ratanu, skla alebo chrómu. Dôležitý je súlad s ostatnými kusmi nábytku a použitý materiál v ostatnom interiéri.
V našom e-shope nájdete najrôznejšie typy komôd z lamina a masívu, nočné stolíky, Perinár, bielizníky a botníky. Vyberte si sami svojho všestranného pomocníka.

 


Vyberte podkategorii:
ZPĚTNÝ HOVOR
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:

AKČNÍ NABÍDKA