16
Nacházíte se na: Úvodní strana » Nábytok » Kovové postele

Nábytok » Kovové postele

Na našom trhu sa objavujú rôzne typy postelí, ako postele z masívu, čalúnené postele, postele z laminátu a postele kovové. Teraz zameriame svoju pozornosť na nie až tak typické a rozšírené postele z kovu.
Ľudia, ktorí sa rozhodnú pre posteľ z kovu sa radí medzi zákazníkmi s vyhraneným vkusom. Kúpou kovové postele do svojej spálne, sem vnesú netradičné zaujímavý prvok, ktorý vyžaduje starostlivý súlad s ostatným interiérom spálne. Kovové postele sa vyrába ako v jednoduchom dizajne, tak s bohatými ornamentmi a zdobením. Často sa kov kombinuje s prírodným materiálom ako je drevo alebo ratan. Pridaním prírodného prvku sa celkový dojem z kovovej postele takzvane oteplí, zpozitivní.
Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že o pevnosti kovové postele by sa dalo pochybovať, opak je však pravdou. Medzi veľké výhody kovových postelí patrí ich pevnosť, dlhovekosť, nízka hmotnosť a jednoduchá údržba.
Prezrite si ponuku kovových postelí v našom e-shope, nechajte sa vtiahnuť do minulosti výberom postele v retro štýle alebo vnesiete do svojej spálne určitú nadčasovosť a moderný dizajn.

Skoč na navigaci


Počet produktů: 12 | Počet stránek 1

ZPĚTNÝ HOVOR
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:

AKČNÍ NABÍDKA
Ručná sprcha s osvetlením LED HS 05 

Ručná sprcha s osvetlením LED HS 05 Cena: 36,- €
1 084,54 Sk


Cena: 99,- €
2 982,47 Sk
Sprchový set + termostatická batéria

Sprchový set + termostatická batériaCena: 158,- €
4 759,91 Sk