16
Nacházíte se na: Úvodní strana » Kúpeľňa

Kúpeľňa

Náš virtuálny hobbymarket vám ponúka kompletné vybavenie kúpeľne. Zakladáte novú, chcete rekonštruovať tú starú alebo len zháňate vhodný doplnok? Vyberte si zo širokej ponuky našich výrobkov.
 
Najprv sa musíte rozhodnúť, či chcete vaňu, sprchovací kút alebo rovno masážny box či parný kúpeľ. Vani ponúkame naozaj nepreberné množstvo, od klasických, cez rohové až po luxusné vybavené hydromasážnymi tryskami alebo zabudovanú výřivkou. K vaniam samozrejme máme skladom všetko príslušenstvo - termostatické batérie, výpuste, paravány a zásteny. Ak sa rozhodnete pre sprchovací kút, môžeme vám ponúknuť kompletné sety alebo jednotlivé časti, akými sú napríklad sprchový masážny panel, závesy a rôzne veľké a hlboké vaničky, medzi ktorými si iste vyberiete.
 
Do kúpeľne ďalej patrí umývadielka alebo umývadla (máme na výber z takmer 50tich druhov) ak nim vodovodné batérie, zrkadlá a kúpeľňový nábytok. Aj tu i môžete zvoliť buď predpripravené sety alebo jednotlivé časti - skrinky nad alebo pod umývadlo či doplnkové skrinky a poličky.
 
Pre WC máme obrovský sortiment keramických záchodov a bidetov vrátane inštalačných modulov pre zabudovanie do steny.
 
Vašu kúpeľňu dokážeme vybaviť podlahovými žľaby a rošty pre lepšie odtekanie vody, kúpeľňovými radiátory na sušenie uterákov a celým radom doplnkov, ktoré sa vám iste budú hodit.

 

 


Vyberte podkategorii:
ZPĚTNÝ HOVOR
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:

AKČNÍ NABÍDKA