16

Domácnosť » Nášľapy na schody

Schody v rodinných domoch sú veľmi dôležitým prvkom v interiéri a ich výber často rozhoduje o celkovom dojme. Schody by mali ladiť so zvyškom vybavenie domu, aby nepôsobili rušivým dojmom. Môžete mať schodisko drevené, kovové, kamenné alebo betónové, dôležité však je, aby bolo bezpečné a vyzeralo dobre.
Vďaka Našľapuje na schody sa z nebezpečného a klzkého schodisko môže stať schodisko bezpečnejšie. Či už sa jedná o schody vo vašom dome alebo o schody v iných verejných priestoroch, prioritou je, aby sme na ňom nepošmykli. Nášľapy na schody bráni pošmyknutiu a ich použitie je obzvlášť účinné ak máte malé deti. Ďalšou nespornou výhodou je ochrana schodov proti opotrebeniu, to sa týka najmä schodov drevených. Moderné nášľapy na schody sa vyrába v zaujímavých dekoroch a farebných variantoch, že si vyberie opravu každý. Ak chcete oživiť alebo farebne zladiť vaše omšelé a nie príliš pekné schodisko, vhodným výberom farebného nášľapu na schody môžete urobiť hotové zázraky. Vaše staré schodisko získa nový vzhľad a šmrnc a ľahšie zapadne do vášho interiéru, ak bolo výrazne odlišné.
Nášľapy na schody sa pohybujú v priaznivých cenových reláciách, takže môžeme s úspechom tvrdiť, že oživenie nášľapných plôch nie je nijako cenovo náročné. Ich upevnenie na jednotlivé schody je veľmi jednoduché. Spodnej strany nášľapov sú opatrené bodovým syntetickým lepidlom alebo samolepiacimi prúžkami, čo zaistí dokonalé priľnutie k povrchu schodu. Ich údržba je úplne jednoduchá, na čistenie postačí použiť mäkkú kefku, mydlovú vodu alebo prášok na pranie. Novinkou na trhu sú koberce s 3D efektom, ktoré sú vyrábané zo špeciálnej kobercoviny a pri pohľade na ne pôsobia trojrozmerným dojmom.
Zoznámte sa s ponukou nášľapných kobercov na schody a dajte svojmu schodisku nový vzhľad a oživenie.

Skoč na navigaci


Počet produktů: 31 | Počet stránek 2
Strana: 1 | 2Počet produktů: 31 | Počet stránek 2
Strana: 1 | 2


ZPĚTNÝ HOVOR
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:

AKČNÍ NABÍDKA