16
Nacházíte se na: Úvodní strana » Obklady a dlažba

Obklady a dlažba

V tejto sekcii ponúkame všetky obklady a dlažby pre kúpeľne, podlahy ale aj vonkajšie použitie.
 
Kúpeľňové dlažby dotvárajú dizajn celej miestnosti a ich správny výber dokáže zútulniť alebo naopak opticky rozšíriť akýkoľvek priestor. V našej ponuke je celá rada základných obkladov v rôznych farbách za výnimočné ceny už od 11 EUR/m2. Zabudnite na biele kachličky a nudné štvorce - takmer všetky nami ponúkané obklady sú moderné veľkoformátové obdĺžniky. K nim si samozrejme môžete zvoliť rad ozdobných líšt a listiel, alebo vytvoriť pôsobivú mozaiku (skladom máme napríklad mozaiky sklenené, kamenné či keramické).
 
Pre podlahu vo vašom byte alebo dome odporúčame vybrať si jednu z nami ponúkaných dlažieb - od základných keramických, cez štýlové porcelánové až po neprekonateľne luxusné kamennej v niekoľkých variantoch povrchovej úpravy a farby.
 
Na kuchynské účely máme špeciálnu ľahko umývateľné kuchynské obklady Arttec spolu s možnosťou doplnenia o vkusné ozdobné dekory.
 
Absolútnou novinkou na slovenskom i svetovom trhu sú betónové obklady. Hypermoderný dizajn a materiál (klasický podhľadový betón) je jedinečnou voľbou do štýlového interiéru.


Vyberte podkategorii:
ZPĚTNÝ HOVOR
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:

AKČNÍ NABÍDKA
Bezdotykový teplomer Helpmation RC8

Bezdotykový teplomer Helpmation RC8Cena: 33,- €
994,16 Sk


Cena: 99,- €
2 982,47 Sk
Koupelnový komplet VILMA S 50 Z

Koupelnový komplet VILMA S 50 ZCena: 183,- €
5 513,06 Sk
vak na záhradný odpad 70x70x70

vak na záhradný odpad 70x70x70Cena: 11,- €
331,39 Sk