16
Nacházíte se na: Úvodní strana » Nábytok » Obývacie steny

Nábytok » Obývacie steny

Na vzhľade obývacej izby si dáva každý rád záležať. Je to reprezentatívna miestnosť, kam pozývame svojej návštevy, svojich priateľov a známych. Oproti minulosti, kedy obývacia stena siahala často k stropu a pokrývala celú jednu stenu, sa vzhľad dnešného nábytku podstatne zmenil. Obývacia stena dnešnej doby pôsobí vzdušnejším dojmom, má jednoduché tvary a často sa skladá z rôznych kusov nábytku, ktoré možno rozmiestniť podľa potreby.
Moderným obývacím stenám často dominuje televízia s veľkou obrazovkou. Od jej umiestnenie sa odvíja ďalšie zoskupenia nábytku. Na trhu sa objavuje množstvo variantov nábytkových zostáv. Tie nás priamo nabáda, aby sme si so zariaďovaním vhodné obývacie steny pohrali. Atraktívny vzhľad nášmu obývačke zaistí už len netradičné farba maľovky. Od mdlých nevýrazných odtieňov sa dávno upustilo. Trendom sýte alebo pastelové farby. V kombinácii s vhodným odtieňom nábytku môžeme dosiahnuť nevídaných výsledkov. Obrovskou výhodou obývacích zostáv je rozmiestnenie jej častí podľa potreby.
Zostavovaný nábytok nám dáva priestor pre našu fantáziu a kreativitu. sa nemusíte podriaďovať jednoliatym obývacím stenám, sami si môžete zvoliť, či dáte prednosť vitrínám, otvoreným alebo uzavretým skrinkám, policiam či komodám.

Skoč na navigaci


Počet produktů: 32 | Počet stránek 2
Strana: 1 | 2Počet produktů: 32 | Počet stránek 2
Strana: 1 | 2


ZPĚTNÝ HOVOR
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:

AKČNÍ NABÍDKA