16

Kúpeľňa » Podlahové žľaby a rošty

Požiadavky na modernú kúpeľňu čoraz viac smerujú k čistote tvarov, dokonalej funkčnosti a spoľahlivosti. Podlahové žľaby ALCA vychádzajú týmto trendom ústrety a ponúkajú ideálne riešenie pre váš sprchovací kút. Zabudovaním podlahového žľabu do sprchovacieho kúta dosiahnete harmonického priestorového a výškového usporiadania vašej kúpeľne s akcentom na bezbariérový prechod z mokrej do suchej oblasti.

Žľab

Je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele. Materiál a konštrukcia zabezpečujú optimálnu pevnosť a odolnosť proti deformácii. Elektrochemické preleštenie výrazne obmedzuje zachytávaniu nečistôt vo vnútri žľabu. Náter na golieri zabezpečuje spoľahlivé napojenie na hydroizoláciu. Vďaka technickému riešeniu kotviacich nôh je inštalácia veľmi jednoduchá, rýchla a presná, s jednoduchou možnosťou nastavenia na potrebnú výšku. Na zabránenie prieniku nečistôt do žľabu a sifónu v priebehu inštalácie slúži polystyrénová vložka a prelepenie fóliou. Súčasťou balenia je aj príslušenstvo pre inštaláciu.

Odtok a zápachová uzávera

Jedným z najdôležitejších predpokladov pre správnu funkciu podlahového žľabu je technické riešenie odtoku a zapáchajúce uzávery. Odtokový systém ALCA umožňuje bezproblémové a dokonalé čistenie zapáchajúce uzávery až po odpadovú rúru, čo garantuje odtok 60 L / min v priebehu celej životnosti žľabu. Kapacita odtoku je tak plne postačujúce aj pre dnes tak často používané veľkoformátové sprchovacie hlavice.

Tam, kde je štandardne jedna zápachová uzáver, využíva ALCA systém dvoch odtokových komôr s dvoma vyberateľnými vtokovými dielcami. Takýto komplet slúži ako zdvojená zápachová uzávera a navyše umožňuje dokonalú čistiteľnosť komôr. Vtokové dielce sú zabezpečené otočnou poistkou z nerezovej ocele, ktorá zabraňuje ich uvoľnenie aj pri čistení silným prúdom vody. Vložená sitká zachytávajúci hrubé nečistoty a zdvojená zápachová uzávera predlžujú potrebu čistenie komôr na dvojnásobnú dĺžku oproti štandardne používaným zápachovým uzávěrám.


Vyberte podkategorii:
ZPĚTNÝ HOVOR
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:

AKČNÍ NABÍDKA