16

Dielňa a garáž » Brány a garážové dvere » Pohony pre posuvné brány

Každý vodič určite zažil chvíle, keď pri príchode domov musel chtiac nechtiac vystúpiť z auta a ísť si otvoriť garážové brány či príjazdovú bránu. Márne asi špekuluje, ako sa tomu vyhnúť a tajne sníva o niekom alebo niečom, kto by mu bránu mohol otvoriť. My Vám ponúkame riešenie. Bránu Vám už nemusí otvárať Vaša žena či deti, plne si vystačíte sami s našimi automatizovanými pohony.
Či už máte bránu krídlovou či posuvnou, pre oboje máme riešenie.
Najrozšírenejším typom pre posuvné brány k rodinným domom je sada FAAC 740. Model je určený pre posuvné brány do 500 kg. Kompletná sada obsahuje motor, maják, kľúčový ovládač, fotobunky a diaľkový ovládač. Vďaka vstavanej riadiacej jednotke a predpripravené kabeláži sa stáva inštalácia toho zariadenie veľmi jednoduchou záležitosťou. V prípade výpadku el. prúdu, možno bránou mamipulovat manuálne.
Typ FAAC 741je konštruovaný pre brány do 900 kg, jedná sa o pohon pre bežnú privátne bránu aj keď svojou silou skôr zodpovedá priemyslu. Podobne model FAAC 720 je konštruovaný na váhu do 400 kg. Tam, kde nehľadíme len na najlacnejšie cenu, ale aj na kvalitu, odporúčame model FAAC 746 do 600 kg. Pohon je v olejovom kúpeli a zaistí tak bezproblémový a dlhodobý chod pohonu. Ako posledný uvádzame typ FAAC 844 ER, ktorý je určený pre priemyselné brány do 1800 kg.
Viac o technických parametroch jednotlivých modelov sa dozviete v sekcii Pohony pre posuvné brány.

Skoč na navigaci


Počet produktů: 7 | Počet stránek 1


506.00 €
512.00 €ZPĚTNÝ HOVOR
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:

AKČNÍ NABÍDKA