16
Nacházíte se na: Úvodní strana » Trezory a sejfy » Sejfy

Trezory a sejfy » Sejfy

Sejfy sú považované medzi odbornou verejnosťou skôr za bezpečnostné schránky. Väčšina sejfov spadá do kategórie bezpečnosti Z1 - Z3 poskytjící iba základnú ochranu majetku. Znamená to, že taká bezpečnostná trieda je určená pre drobné cennosti a neveľkú finančnú hotovosť. Sejfy sa bežne užívajú v domácnostiach a kanceláriách tiež na doklady, dokumenty, pasy atď Ak chceme, aby sejf spĺňal vyššiu mieru bezpečnosti, je potrebné sa zamyslieť nad jeho umiestnením. Predná strana takých sejfov je z pevnej ocele, avšak jeho bočné steny nie sú už také pevné ako ty trezorovej. Preto je nutné chrániť bočnej strany sejfe pevným materiálom ako je napr betón alebo ho aspoň pevne uchytiť k stene alebo do podlahy a vhodne zamaskovať.
Veľmi obľúbené a rozšírené v našich domácnostiach sú nábytkové trezory. Sú to trezory určené na zabudovanie do nábytku priskrutkovaním cez otvory na zadnej a spodnej stene. Nábytkové trezory sú osadené modernými elektronickými zámkami s kódom alebo motýlkovými bezpečnostnými zámkami. Nábytkové trezory sa vyrába jednostenné alebo dvojstenné, čo sa odráža samozrejme na miere jeho bezpečnosti a cene.
V katogórie ohňovzdorné sejfy a boxy nájdete bezpečnostné schránky, ktoré sú schopné odolať po určitú dobu vystavenému ohňu, explózii a vysokým teplotám. Ohňovzdorné sejfy a boxy sú laboratórne testované a poskytujú účinnú ochranu pre vaše osobné údaje, dokumenty a cennosti.
V kategórii stenových sejfov nájdete sejfy určené na prichytenie priamo na stenu. U stenových sejfov je uvedený požiadavka na minimálnu hrúbku steny aspoň 10 cm!
Všetky sejfy a boxy sú certifikované podľa normy EN 1143-1, takže sa vám nemôže stať, že by ste zaobstarali sejf alebo trezor neznámeho pôvodu a neznáme bezpečnostnej triedy. Pri každom produkte nájdete podrobnú technickú špecifikáciu, ktorá vám poskytne potrebné informácie ku kúpe.


Vyberte podkategorii:
ZPĚTNÝ HOVOR
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:

AKČNÍ NABÍDKA