16

Svetlá a osvetlenie » Senzorové svietidlá

Svetlá a osvetlenie sa stali samozrejmou a nevyhnutnou súčasťou našich životov. Veľakrát si už ani neuvedomujeme, ako plne zautomatizovaný máme návyk používať svetlo. Proste prídeme domov a pohybom jednej ruky rozsvietime.
Tak ako vo všetkých oblastiach života ide veda a pokrok stále dopredu. Nie inak je tomu aj v oblasti osvetlenia. V dnešnej uponáhľanej dobe sa pomocou vyspelej techniky snažíme život čo najviac zjednodušiť a urýchliť. Senzorová svetlá sú typickým príkladom moderných technológií v oblasti osvetlenia. Senzorová svetla sa jednoducho rozsvieti pri príchode do miestnosti, bez toho aby sme museli čokoľvek manuálne zapínať. Akonáhle citlivé senzory zaznamenajú pohyb, okamžite zareagujú a uvedú sa do činnosti. Senzorová svetla sa najčastejšie využívajú v spoločných vonkajších a vnútorných priestoroch, v priechodných chodbách a vstupných dverách, schodiskách, skrátka všade tam, kde sa nechceme zdržovať rozsviecováním. Senzorová svetlá sú vybavené regulátorom pre nastavenie zapnutie svetla pri súmraku a tiež možno nastaviť celkovú dobu svietenia. Príslušným nastavením získate svetlo ihneď, akonáhle vstúpite do miestnosti a po dobu ktorú potrebujete. Senzorová svietidlá sa vyrába v jednoduchých moderných designoch s možnosťou uchytenia na strop alebo na stenu. Na svoje si prídu aj zástancovia tradičných a klasických tvarov.
Naša ponuka senzorových svietidiel je naozaj široká. Vybrať si tak môžete vonkajšie senzorové lampy, vnútorné senzorové lampy, vonkajšie svietidlá s čipom a infračervené spínača. Podrobné informácie o každom produkte nájdete po jeho rozkliknutí.
Doprajte si aj vy komfort plne automatizovaného osvetlenie, ktoré vám výrazne zjednoduší život.


Vyberte podkategorii:
ZPĚTNÝ HOVOR
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:

AKČNÍ NABÍDKA