16

Set závesného WC a inštalačného modulu Alcaplast 5v1 sadrokartón

Fotogalerie: Set závesného WC a inštalačného modulu Alcaplast 5v1 sadrokartón
Výrobca/Dovozca Alcaplast
Dostupnost 3 dni
Kód produktu ALC0001
Kategorie Inštalačné moduly
Záruka 2 roky
ks
192.00 €
Objednávka po telefonu: 02/ 21028860


Specifikace

Výhodný set pre inštaláciu závesného WC od českej firmy Alcaplast . Obsahuje všetko potrebné pre inštaláciu do sadrokartónu . 5 v 1 - súčasťou je :

Inštalačný modul Alcaplast pre sadrokartón A101/1200

Ovládacie tlačidlo M270 biela - duálny 3l/6l

Izolačná doska M91

WC sedátko A60 biele

WC misa Terra T - 10

Jednoduchá inštalácia a preverená kvalita všetkých komponentov robia z tohto setu Alcaplast atraktívne riešenie pre inštaláciu závesného klozetu do sadrokartónových priečok .

detaily :

Rámový modul na vstavanie do sadrokartónových konštrukcií Konštrukcia rámu dovoľuje kotvenie k samostatnej dostatočne nosnej sadrokartónové priečke alebo pred nosnú stenu Je univerzálne použiteľný pre rozteč závesných skrutiek misy 180 a 230 mm Pomocou výsuvných nôh rámu je možné prednastaviť výšku WC misy v rozsahu 200 mm Rám je opatrený kvalitnou povrchovou úpravou zaručujúcou dlhodobú životnosť Nainštalovaný modul sa zaklopia sadrokartónovou doskou a nie sú potrebné žiadne prídavné vystužujúce ani kotviace prvky .

Univerzálny záchodové sedátko A60 je vyrobené z plneného polypropylénu , ktorý svojimi vlastnosťami zaručuje veľkú tvarovú stálosť a stálofarebnosť . Veľmi nízka tepelná vodivosť materiálu výrazne obmedzuje dojem dosadnutí na " studenú " plochu . Masívna konštrukcia dobre odoláva vonkajšiemu mechanickému poškodeniu a pololesklý vzhľad účinne zvyšuje odolnosť proti bežnému pohledovému znečisteniu . Variabilita skrutiek dovoľuje prispôsobiť sedátko širokej škále WC mís a zaručuje dlhú životnosť spolu s vysokou úžitkovou hodnotou . Záchodové sedátko A60 je novo dodávané s antibakteriálnou úpravou a v novom atraktívnom obale . Antibakteriálne vlastnosti materiálu sedátka sú spôsobené obsahom zlúčenín striebra . Pri testovaní sedátka bolo overené , že dochádza k redukcii hustoty baktérií až o dva rády , čo znamená , že táto dezinfekčné úprava sedátka má bakteriostatickú účinnosť .

Izolačná doska - Pre závesné WC a bidet Pre komfortné usadenie sanitárnej keramiky k stene Pre prerušenie prenosu vibrácií zo stavby na sanitárnu keramiku .


Technická specifikace

ZPĚTNÝ HOVOR
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:

AKČNÍ NABÍDKA