16

Trezory a sejfy » Skrine a trezory na zbrane

Zbrane patrí k najstarším ľudským nástrojom, ktoré boli vynájdené. od pradávna sa používali k obrane, útoku alebo na zabezpečenie potravy. Postupom času sa z primitívnych nástrojov vyvinuli stále dômyselnejšie zbrane, ktoré v nepovolaných rukách napáchali veľa škôd a ničenia. V súčasnosti sa na držbu strelnej zbrane viaže vlastnení zbrojného preukazu a tiež zákonná povinnosť ukladať ich do skríň a trezorov na zbrane. Bezpečným uložením zbrane do trezoru je chránite pred odcudzením, zneužitím, ale hlavne chránite svoje deti pred nebezpečnou hračkou.
Trezory a skrine na zbrane so svojimi bezpečnostnými prvkami nijako výrazne nelíši od bežných trezorov na cennosti. Trezory a skrine na zbrane slúži na uloženie športových, služobných, starožitných a loveckých zbraní. Preto sa logicky rozdeľujú na trezory pre krátke zbrane a trezory na zbrane dlhé. Najbežnejšie verzií skríň a trezorov na zbrane tie na uloženie do desiatich kusov. Takéto trezory sú obvykle štandardne vybavené aj uzamykateľnou schránkou na uloženie nábojov a munície.
Všetky trezory a skrine na zbrane certifikované podľa európskej normy 1143-1 v najbežnejších bezpečnostných kategóriách 0 a 1.
Naša ponuka trezorov a skríň na zbrane je naozaj široká. Zháňate Ak kvalitné trezor pre bezpečné uloženie zbraní, neváhajte a navštívte náš e-shop.


Vyberte podkategorii:
ZPĚTNÝ HOVOR
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:

AKČNÍ NABÍDKA