16

Trezory a sejfy » Skrinky, sejfy a trezory na kľúče

Skrinky a trezory na kľúče slúži k prehľadnému usporiadaniu kľúčov na jednom mieste, ale hlavne k ich zabezpečenie proti zneužitiu a odcudzeniu. Mať sejf alebo trezor na kľúče sa oplatí vo veľkých, stredných i malých podnikoch, na úradoch ale aj v domácnostiach, kde sa uchovajú dôležité kľúče na jednom mieste s určitou dávkou zabezpečenia. Väčšina skriniek na kľúče sa vyrába v kategóriách S, pričom najvyššiu bezpečnosť zaisťuje kategórie ST. Trezory na kľúče vo vyšších bezpečnostných kategoriach vysoko odolné proti vlámaniu a vďaka protipožiarnu izoláciu tiež odolávajú ohňu. Takéto trezory sú osadené bezpečnostnými trezorovým zámkom na kľúč v bezp. triede I. V prípade záujmu je možné trezory osadiť elektronickým zámkom alebo zámkom kombinačným.
Trezory, sejfy a skrinky na kľúče sa okrem bezpečnostných kategórií rozlišujú podľa veľkosti, respektíve podľa množstva miest na uloženie kľúčov. Všetky bezpečnostné skrine na kľúče vybavené hákmi, ktoré číselne aj farebne rozlíšené, čo napomáha k prehľadnej orientácii medzi nimi. Na trhu dostupné malé skrinky na kľúče v kapacite desiatich uložených kľúčov po tie najväčšie trezory s kapacitou aj 3360 háčikov! U tak veľkých trezorov na kľúče je prehľadnosť zaistená pomocou vnútorných posuvných panelov.
Či už zháňate obyčajnú skrinku na kľúče pre vašu domácnosť alebo vysoko bezpečnostný sejf a trezor pre dôležité kľúče, všetko nájdete v našom e-shope. V ponuke nájdete aj požiarne skrinky na kľúč pre únikové východy alebo sejfy v rade Keytronic s modernými elektronickými zámkami s možnosťou 100 miliónov kombinácií kódov prostredníctvom veľkej a ľahko ovládateľné klávesnice.


Vyberte podkategorii:
ZPĚTNÝ HOVOR
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:

AKČNÍ NABÍDKA