16

Sprchový kút Arttec BASIC 80 Grape s vaničkou STONE

Fotogalerie: Sprchový kút Arttec BASIC 80 Grape s vaničkou STONE
Další obrázky:
Fotogalerie: Sprchový kút Arttec BASIC 80 Grape s vaničkou STONE Fotogalerie: Sprchový kút Arttec BASIC 80 Grape s vaničkou STONE Fotogalerie: Sprchový kút Arttec BASIC 80 Grape s vaničkou STONE Fotogalerie: Sprchový kút Arttec BASIC 80 Grape s vaničkou STONE Fotogalerie: Sprchový kút Arttec BASIC 80 Grape s vaničkou STONE Fotogalerie: Sprchový kút Arttec BASIC 80 Grape s vaničkou STONE Fotogalerie: Sprchový kút Arttec BASIC 80 Grape s vaničkou STONE
Výrobca/Dovozca ARTTEC
Dostupnost 5 dní
Kód produktu ARC1015
Kategorie Sprchové kúty - kompletné
Záruka 2 roky
ks
345.00 €
Objednávka po telefonu: 02/ 21028860


Specifikace

Sprchovací kút BASIC 80 Grape s vaničkou STONE 8080R
Štvrťkruhový sprchovací kút BASIC 80 Grape o rozmeroch 80x80x185cm vyniká skvelým technickým spracovaním a spoľahlivú funkčnosťou všetkých použitých súčiastok a materiálov .

Do bieleho ALU rámu je vsadené 6mm silné bezpečnostné grape sklo , ktoré je navyše vybavené úpravou proti vodnému kameňu .
 Dodávané bez vaničky .

Rozmery : 80x80x185cm
Rám : biely ALU chróm
Výplň : 6mm grape bezpečnostné sklo s úpravou proti vodnému kameňuRozmery : 80x80x3cm


Štvrťkruhová vanička do sprchovacieho kúta STONE 8080R

Umelý mramor je na rozdiel od prírodného kameňa upravený tak , aby bol ideálnym materiál pre použitie do kúpeľní . Vanička má výborné tepelné - izolačné vlastnosti , udržuje teplotu okolia , preto nechladí a je veľmi príjemná na dotyk . Vďaka svojej dokonalej pevnosti a stabilite zaručuje nulový prehyb .

 Vďaka hladkému povrchu vaničky bezproblémovo umiestnite a utesníte akúkoľvek zástenu . Špeciálny povrch navyše zaisťuje veľmi jednoduchú údržbu a odolnosť voči čistiacim prostriedkom .

Vysoká estetická hodnota a výborné úžitkové vlastnosti sú hlavnými dôvodmi , prečo sú výrobky z liateho mramoru tak obľúbené a žiadané .


Technická specifikace

ZPĚTNÝ HOVOR
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:

AKČNÍ NABÍDKA