16

Sprchový kút Arttec BASIC 90 Grape s vaničkou STONE

Fotogalerie: Sprchový kút Arttec BASIC 90 Grape s vaničkou STONE
Další obrázky:
Fotogalerie: Sprchový kút Arttec BASIC 90 Grape s vaničkou STONE Fotogalerie: Sprchový kút Arttec BASIC 90 Grape s vaničkou STONE Fotogalerie: Sprchový kút Arttec BASIC 90 Grape s vaničkou STONE Fotogalerie: Sprchový kút Arttec BASIC 90 Grape s vaničkou STONE Fotogalerie: Sprchový kút Arttec BASIC 90 Grape s vaničkou STONE Fotogalerie: Sprchový kút Arttec BASIC 90 Grape s vaničkou STONE Fotogalerie: Sprchový kút Arttec BASIC 90 Grape s vaničkou STONE
Výrobca/Dovozca ARTTEC
Dostupnost 5 dní
Kód produktu ARC1016
Kategorie Sprchové kúty - kompletné
Záruka 2 roky
ks
355.00 €
Objednávka po telefonu: 02/ 21028860


Specifikace

Štvrťkruhová sprchová zástena BASIC 90 Grape s vaničkou STONE

Štvrťkruhová sprchová zástena BASIC o rozmeroch 90x90x185 cm vyniká najmä jednoduchým a účelným spracovaním , ktoré vám umožní užiť si každodennú hygienu v maximálne využitom štvorcovom priestore .
 Bezpečnostné tvrdené sklo je opatrené už nevyhnutnou povrchovou úpravou Easy Clean , ktorá zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a drobných nečistôt . Výrazne tam uľahčuje údržbu .

 4mm bezpečnostné sklo je vsadené do bieleho ALU rámu . Rovnako ako ostatné produkty radu Exclusive , aj táto sprchová zástena je vybavená systémom Nadvihujúci pántov pre ľahšiu manipuláciu s dverami .

Sprchová zástena BASIC 90 Grape
Rozmery : 90x90x185 cm
Výplň : 4mm grape bezpečnostné sklo s úpravou Easy Clean
Rám : ALU bielyŠtvrťkruhová vanička do sprchovacieho kúta STONE 9090R

Rozmery : 90x90x3cm
Umelý mramor je na rozdiel od prírodného kameňa upravený tak , aby bol ideálnym materiál pre použitie do kúpeľní . Vanička má výborné tepelné - izolačné vlastnosti , udržuje teplotu okolia , preto nechladí a je veľmi príjemná na dotyk . Vďaka svojej dokonalej pevnosti a stabilite zaručuje nulový prehyb .

 Vďaka hladkému povrchu vaničky bezproblémovo umiestnite a utesníte akúkoľvek zástenu . Špeciálny povrch navyše zaisťuje veľmi jednoduchú údržbu a odolnosť voči čistiacim prostriedkom .

Vysoká estetická hodnota a výborné úžitkové vlastnosti sú hlavnými dôvodmi , prečo sú výrobky z liateho mramoru tak obľúbené a žiadané .


Technická specifikace

ZPĚTNÝ HOVOR
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:

AKČNÍ NABÍDKA