16
Nacházíte se na: Úvodní strana » Záhrada » Sušenie bielizne

Záhrada » Sušenie bielizne

V malých bytoch a domácnostiach sa často stretávame s problémom, ako a kde najlepšie usušiť bielizeň. Pri sušení bielizne sa odparuje prebytočná voda a tá spôsobuje zvýšené vlhké prostredie v byte. Pokiaľ máte plastové okná, je zamiesené na vznik plesní, ak nebudeme priestor často odvetrávať. Ideálnym riešením je sušiareň bielizne, ale nie každý má tú možnosť a priestor si niečo také vybudovať.
Určite sa zhodneme na tom, že bielizeň sa najlepšie sušia vonku. Bielizeň tak rýchlejšie schne a sviežo vonia.
Kúpte si záhradný sušiak na bielizeň. Záhradný sušiak na bielizeň je vyrobený z kvalitných konštrukčných materiálov, ktoré sú odolné voči korózii a poveternostným vplyvom. Navyše získate dostatočnú plochu pre sušenie, uvádza sa, že až na 4 - 6 práčok bielizne podľa typu sušiaku. Držiak pre hlavné tyč sa zapúšťa do betónu alebo sa skrutkuje do zeme, pričom môžeme tvrdiť, že ukotvenie sušiakov je naozaj stabilný. Záhradný sušiak sa ľahko skladá a rozkladá, je tu tu aj možnosť rôzneho výškového nastavenia. K sušákům dodávame UV odolné šnúry, ktoré sa ľahko čistia a zamedzuje sa tak zašpinenia bielizne. Výrobcovia od firmy Leifheit prišli dokonca sa skvelým riešením samozavinovacích šnúr do konštrukcie pri skladaní sušiaku, teda odpadá ich čistenie a šnúry sú tak chránené proti nečistotám. Niektoré vonkajšie sušiaky sú vybavené špeciálnym mechanizmom pre nastavenie správneho vypätie šnúry.
Ako príslušenstvo k záhradným sušákům ponúkame clip na drobné prádlo, ktorý sa upevňuje k základnej konštrukcii venkovího sušiaku a umožňuje pevné zavesenie drobných kúskov bielizne a samotných ramienok. Vybrať si u nás môžete aj samostatné držiaky na upevnenie do zeme, bielizeň šnúru s navijakom alebo praktický vodeodolný obal, ktorý sa dá využiť aj na slnečníky.
Vyriešte nedostatok miesta na sušenie bielizne obstaraním praktického záhradného sušiaku.

Skoč na navigaci


Počet produktů: 18 | Počet stránek 1

ZPĚTNÝ HOVOR
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:

AKČNÍ NABÍDKA