16
Nacházíte se na: Úvodní strana » Svetlá a osvetlenie

Svetlá a osvetlenie

Svetlo je pre život človeka nesmierne dôležité. O prirodzené sa vám postará slnko - o to umelé náš virtuálny hobbymarket. V našej ponuke si môžete vybrať z nekonečného množstva svetelných zdrojov pre všetky použitie v domácnosti, dielňach alebo vonkajších priestoroch.
 
Do interiéru sa najlepšie hodí nástenná, izbová alebo stropné svietidlá. V sortimente stropných svietidiel máme skladom celý rad stropníc, bodových svietidiel a líšt. Pre dizajnovo zaujímavé riešenia vám odporúčame použiť moderné lankové alebo koľajnicové systémy.
 
Ponúkame tiež vhodná svetla pre kuchyňu (nad aj pod kuchynskú linku) a kúpeľne, ktoré sú vybavené ochranou proti skratu v prípade vyššej vlhkosti v miestnosti.
 
Ak chcete ušetriť peniaze za elektrinu, oplatí sa vám investovať do stropných svietidiel radu Economy, ktoré užívajú špeciálne 5W úsporné žiarovky.
 
Detská izba iste vhodne doplní naše pestrofarebná detská stropné svietidlá radu AGL Fun, ktorá ponúkame v niekoľkých farebných i tvarových variantoch.
 
Rozhodne si nezabudnite zaobstarať vonkajšie osvetlenie, treba na terasu či záhradu a ak si potrebujete přisvítit v garáži alebo dielni, máme pre vás výber z úsporných, LED a halogénových pracovných svetiel.
Pre úsporné a pohodlné osvetlenie exteriéru aj interiéru bytu či domu sa najlepšie hodí senzorová svietidlá. Ponúkame to najlepšie na trhu - senzorová svetla nemeckého výrobcu STEINEL.

 

 


Vyberte podkategorii:
ZPĚTNÝ HOVOR
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:

AKČNÍ NABÍDKA
Sprchové dvere ATHENA 100

Sprchové dvere ATHENA 100Cena: 259,- €
7 802,63 Sk
Sprchový set II + termostatická batéria

Sprchový set II + termostatická batériaCena: 115,- €
3 464,49 Sk
Kúpeľňový radiátor Rett RADRET501435

Kúpeľňový radiátor Rett RADRET501435Cena: 367,- €
11 056,24 Sk