16
Nacházíte se na: Úvodní strana » Trezory a sejfy » Trezory

Trezory a sejfy » Trezory

Trezory nám poskytujú kvalitnú ochranu nášho majetku. Pred zaobstaraním konkrétneho typu trezoru je potrebné zvážiť, akú finančnú hotovosť alebo hodnotu cenností máme v úmysle uchovávať. Trezory sa delia do niekoľkých bezpečnostných tried v závislosti na uchovávané hodnote. Rozmedzie bezpečnostných tried u trezorov je 0 - VI., Pričom do domácností, kancelárií a podnikateľských prevádzok sa najčastejšie zaobstarávajú trezory v bezpečnostnej triede 0 - II. Po dohode s poisťovňou možno certifikované trezory poistiť (výška poistnej sumy sa odvíja od výšky bezpečnosťou kategórie).
U každého trezoru je potreba pamätať na jeho ukotvenie. To sa týka najmä tých malých modelov, ktoré by bez uchytenia boli ako ochrana k ničomu. Nábytkové trezory a trezorové skrine sa vyrábajú väčšinou s otvormi pre ukotvenie do podlahy a na zadnú stenu trezoru. Dá sa predpokladať, že čím je vyššia bezpečnostná trieda trezoru, tým je vyššia jeho hmotnosť, ktorá nahráva jeho neľahké manipuláciu. Od tretej triedy odolnosti váži trezory minimálne 200 kg, tu je dobré poznať aj možnosti statického zaťaženia miestnosti. Ak by ste chceli trezor zamurovať, kúpte si trezory do steny, ktoré sú na to určené. Trezory do steny sa vyrába do maximálnej triedy II. kvôli jeho hmotnosti, vo vyššej triede možno zamurovať trezory nábytkové alebo voľne stojace.
Zvláštnym atestom prechádza ohňovzdorné trezory a sejfy na datové média. Účelom je, aby odolali vysokým teplotám a ohňu po dobu aspoň 60 min. Kritická teplota pre dátové nosiče je 50 ° C aby sa s nimi dalo ešte pracovať. Pre uloženie papierových dokumentov s ohňovzdorným atestom slúži archivačné skrine a kartotéky. Kritrická teplota pre papierové dokumenty je 175 ° C, ktorú je možné udržať vnútri archivačné skrine po dobu aspoň 60 min., Aby boli čitateľné.
Ponúkame vám široký výber nábytkových trezorov, trezorových skríň, ohňovzdorné trezory a sejfy na datové média, archivačné skrine a kartotéky alebo ak chcete trezory do steny. Celý sortiment trezorov obsahuje všetky bezpečnostné triedy, váhovej kategórie, rozmery, kompletné príslušenstvo a všetky dostupné možnosti osadenia bezpečnostnými zámkami. U nás nájdete všetko z trezorového vybavenia.


Vyberte podkategorii:
ZPĚTNÝ HOVOR
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:

AKČNÍ NABÍDKA
Koupelnový komplet VILMA S 50 Z

Koupelnový komplet VILMA S 50 ZCena: 183,- €
5 513,06 Sk


Cena: 99,- €
2 982,47 Sk