16

Svetlá a osvetlenie » Senzorové svietidlá » Vnútorné senzorové lampy

Vnútorné senzorová svetla sa používajú predovšetkým v halách, chodbách, schodiskách, všade tam, kde potrebujeme rýchle zopnutie svetla a potom následné vypnutie. Doba svietenia pri vnútorných senzorových svetiel je nastaviteľná, rovnako ako čas, kedy dôjde ku spínaniu svetla v závisloti na stmievanie. Moderná vysokofrekvenčné senzory v závislosti na teplote reagujú na najmenší pohyb a zabezpečujú extrémne rýchle zapnutie svetla.
Vnútorné senzorová svetla možno nainštalovať na strop aj na stenu. Vyrába sa v elegantnom štýle a svojim jenoduchým tvarom zapadne do každého interiéru. Novinkou na trhu žiarivkové svietidlá so senzormi s osvedčenou žiarivkovú technológiou. Elektronika okamžite aktivuje žiarivku bez toho, aby časté zapínanie ovplyvnilo jej životnosť. Aj tu je možné nastaviť dobu svietenia a dobu spínanie žiarivky v závislosti na šere. Ak hľadáte vysoko kvalitný senzorické osvetlenie do kúpeľne, vyberte si lampu z radu BRS, ktorá vás svojou funkciou, kvalitou a dizajnom určite nesklame.
Osvetlite vaše vnútorné priestory vysokorýchlostnými svetlami so senzormi a staňte sa súčasťou moderného životného štýlu.

Skoč na navigaci


Počet produktů: 26 | Počet stránek 2
Strana: 1 | 2


RS16-2 L STEINEL
58.00 €

Počet produktů: 26 | Počet stránek 2
Strana: 1 | 2


ZPĚTNÝ HOVOR
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:

AKČNÍ NABÍDKA