16

Svetlá a osvetlenie » Senzorové svietidlá » Vonkajší senzorové lampy

Ak vyberáte vonkajšie osvetlenie do svojej záhrady, na priečelí domu, pred garáž či na dvorček, je potrebné si uvedomiť, že vonkajšie svetlá budú vystavené rôznym klimatickým podmienkam. Z toho dôvodu inštalujeme iba svetlá, ktoré sú pre umiestnenie vonku priamo určená. Taká svetla dokážu odolať všetkým rozmarom počasia, najmä dažďu, vetru, mrazu a vlhkosti.
Existuje niekoľko druhov vonkajších svetiel a my sa zameriame na tie senzorová. Senzorová vonkajšie svetlá sa výborne hodí na terasy, záhrady a priečelí domu iz bezpečnostných dôvodov. Citlivé senzory sú schopné zachytiť pohyb osôb už na vzdialenosť 8 metrov.
Halogénová vonkajšie svetlá sa vyznačujú výbornou svietivosťou a úspornými prevádzkovými nákladmi nižšími až o 20% než jej bežné predchodkyňa. Dokáže krásne presvietiť priestor pred domom a garážou. Ak potrebujete trvalé osvietenie akýchkoľvek priestorov v noci, je vhodné zaobstarať si nočnú šerospínače. Nočná šerospínač registruje okolia a po dosiahnutí prahu stmievania sa automaticky zapne a za svitania zase vypne. Ak hľadáte niečo, čo krásne vyzerá a príjemne osvieti vaše vonkajšie priestory, kúpte si nástenné senzorové lampy v modernom dizajne alebo v klasickom či tradičnom štýle. V záhradách vyzerajú jedinečne tiež stojacie lampy alebo lampy. Tieto svetlá krásne rozžiari vašu záhradu a pretože dobre vyzerajú, krásne zapadnú do exteriéru a dotvoria príjemnú romantickú atmosféru nočnej záhrady. Ak premýšľate ako originálne vyznačiť číslo vášho domu, čo tak kúpiť si lampu s podsvietenými domovými číslami? Tieto lampy svietia na nižší výkon aj v noci a pri detekcii pohybu idú na plný výkon.
Vyberte si v našom e-shope vonkajšie senzorové svietidlo šitú na mieru priamo pre vaše vonkajšie priestory. Vonkajšie lampy sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, sú spoľahlivé a odolajú každému počasiu.

Skoč na navigaci


Počet produktů: 40 | Počet stránek 2
Strana: 1 | 2


53.81 €

Počet produktů: 40 | Počet stránek 2
Strana: 1 | 2


ZPĚTNÝ HOVOR
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:

AKČNÍ NABÍDKA
travní směs HOBBY park 10 kg

travní směs HOBBY park 10 kgCena: 52,- €
1 566,55 Sk
Sprchové dvere ATHENA 100

Sprchové dvere ATHENA 100Cena: 259,- €
7 802,63 Sk