16
Nacházíte se na: Úvodní strana » Záhradná technika

Záhradná technika

Poznáte to, na záhrade sa nič neurobí samo - okrem kosenie a prevzdušňovanie trávnika sa vždy nájde nejaké to postrekovanie stromov, štiepanie dreva alebo proste len upratovanie.
 
K tomu všetkému sú samozrejme potrebné vhodné nástroje. Na našom webshope nájdete všetko potrebné snáď ku všetkým mysliteľným záhradným činnostiam a prácam - od ručného náradia až po záhradné traktory a ridery. Schválne si skúste tipnete, koľko je v našom sortimente elektrických alebo motorových nožníc na strihanie živých plotov - 35 a množstva ďalšieho príslušenstva. Kde nájdete kamenný obchod, v ktorom budete mať na výber z toľkých druhov?
 
Predávame iba kvalitný tovar najlepších svetových značiek - pokojne si kúpte čínskej kladivko (a ďalších päť takýchto pre zatlčenie jediného klinca), ale pri nákupe motorovej reťazovej píly, navrhujeme zvoliť si skôr z ponuky osvedčených výrobcov ako je Husquarna, Solo alebo Powerplus.
 
Ak máte problémy s vodou, pomôžu vám naše vodárne a záhradné čerpadlá, ku ktorým ponúkame celým radom príslušenstva a sacích hadíc.
 
V našej ponuke je však aj veľa bežného záhradného náradia za mimoriadne dostupné ceny. Potrebujete niečo tak banálneho ako je rýľ? Vyberte si z viac ako desiatky druhov rôznych veľkostí a výrobcov.
A po dobre odvedenej práci je samozrejme najlepšie poriadne sa osviežiť.

 


Vyberte podkategorii:
ZPĚTNÝ HOVOR
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:

AKČNÍ NABÍDKA