16
Nacházíte se na: Úvodní strana » Záhrada » Záhradný nábytok

Záhrada » Záhradný nábytok

Už len ťažko si možno predstaviť záhradu bez záhradného nábytku. V dnešnej dobe si už ľudia chcú na záhrade tiež oddýchnuť. Ba čo viac, možno si záhrady zaobstarávajú práve kvôli tomu. Len čo po dlhej zime vysvitne slniečko, naskytá sa príležitosť tráviť vonku oveľa viac času. Zatiaľ čo predtým sa ľudia uspokojili s plastovou variantom záhradného nábytku, dnes sú nároky na kvalitný záhradný nábytok podstatne vyššia. V horúcich letných dňoch sa zo záhrady stáva druhej útočisko, ak si vybudujeme perfektné zázemie vďaka kvalitnému záhradnému nábytku.
Väčšina majiteľov záhrad sa určite zhodne na tom, že drevený záhradný nábytok je tou najprirodzenejšou voľbou. Vyberať tak môžeme z najrôznejších domácich drevín ako je smrek, borovica, dub alebo z exotických drevín ako je teak, merenti alebo eukalyptus. Tieto exotické dreviny sú vysoko odolné proti rozmarom každého počasia a nenáročné na údržbu, avšak vysoké finančné náklady na obstaranie takého nábytku často ľudí odradí. Reálnejšieho variantom sa preto stáva záhradný nábytok zo smrekového alebo dubového masívu. Masívny záhradný nábytok zo smreku je odolný voči opotrebeniu a pri vhodnom ošetrovaní dlho vydrží. Tento nábytok sa odporúča všetkým, ktorí chcú kúpiť kvalitný nábytok za priaznivú cenu. Aby nábytok odolal všetkým vplyvom počasia, mal by byť ošetrený impregnáciou a pokiaľ nemá farebný krycí náter, potrebuje pravidelné ošetrovanie olejovými laky či pigmentovými lazúrami. Ochranné nátery aj lazúry sú na trhu v dostatočnom výbere a najrôznejších odtieňoch.
Voľbou záhradného nábytku z dreva urobíte svoju záhradu príjemným miestom pre relaxáciu, pretože drevo krásne dotvorí prírodné atmosféru Vašej záhrady a je teda príjemné nielen pre oko, ale i na dotyk.


Vyberte podkategorii:
ZPĚTNÝ HOVOR
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:

AKČNÍ NABÍDKA