16

Závesné WC Keramag iCon s technológiou Rimfree

Fotogalerie: Závesné WC Keramag iCon s technológiou Rimfree
Další obrázky:
Fotogalerie: Závesné WC Keramag iCon s technológiou Rimfree Fotogalerie: Závesné WC Keramag iCon s technológiou Rimfree Fotogalerie: Závesné WC Keramag iCon s technológiou Rimfree Fotogalerie: Závesné WC Keramag iCon s technológiou Rimfree Fotogalerie: Závesné WC Keramag iCon s technológiou Rimfree
Výrobca/Dovozca Keramag
Dostupnost 5 dní
Kód produktu KER0003
Kategorie WC keramika
Záruka 2 roky
ks
390.00 €
Objednávka po telefonu: 02/ 21028860


Specifikace
Keramag | Závesné WC Keramag iCon s technológiou Rimfree

Kvalitné závesný klozet značky Keramag s technológiou Rimfree. V základnej cene bez sedátka (možné dokúpiť za 185 Euro, uveďte do poznámky k objednávke).

Unikátna technológia splachovanie umožňuje kompletný a dokonalý oplach sanitárnej keramiky. Keramická misa je totiž vyrobená bez akýchkoľvek záhybov, kde sa môžu, a tiež sa bežne usádzajú, nečistoty a baktérie.


Závesná WC bez vnútorného kruhu sú z hľadiska jednoduchej údržby ideálne nielen pre verejné priestory, ale aj pre použitie v súkromných kúpeľniach. Odporučiť je možné všade, kde ide užívateľom na prvom mieste o čistý vzhľad a hygienu.

Závesná WC bez vnútorného kruhu sú za príplatok k dodaniu taktiež s povrchom KeraTect. Technológia WC bez vnútorného kruhu v kombinácii s patentovaným povrchom KeraTect, na ktorý Keramag (príplatok 100 Euro, prosíme uveďte do poznámky k objednávke) poskytuje záruku 30 rokov, je neprekonateľná z hľadiska hygieny a údržby.

WC Rimfree zo série iCon bolo teraz vyznamenané čestným uznaním súťaže Výrobok - technológia roku 2012

AKCIA - do 31.5.2013 je možné získať k klozetu s technológiou Rimfree aj WC sedadlo s automatickým sklápaním za cenu 1 Euro.


Technická specifikace

ZPĚTNÝ HOVOR
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:

AKČNÍ NABÍDKA